Procedura uzyskania pozwolenia na broń

Szanowni Państwo, zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem procedur związanych z uzyskaniem pozwolenia na broń. Obsługujemy Osoby z całej Polski ponieważ współpracujemy z organami w każdym województwie! 
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 576 000 261
Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jeśli planują Państwo rozpoczęcie procedury uzyskania pozwolenia na broń w pierwszej kolejności musicie spełnić kilka podstawowych warunków, wśród których są:

  • ukończone 21 lat
  • posiadanie miejsca stałego pobytu na terenie Polski
  • posiadanie statusu osoby niekaranej
  • brak uzależnienia od alkoholu
  • brak uzależnienia od narkotyków

Procedura uzyskania pozwolenia na broń to kilka warunków jakie należy spełnić i szereg formalności, jakich należy dopełnić. Jesteśmy gotowy przeprowadzić Państwa przez całą procedurę uzyskania pozwolenia na broń.

Zajmujemy się kompleksowo wszystkimi kwestiami związanymi z uzyskaniem pozwolenia na broń. Od zapisania Państwa do koła strzeleckiego, poprzez odpowiednie przeszkolenie praktyczne i teoretyczne, zapisanie Państwa na badanie lekarskie, skompletowanie niezbędnej dokumentacji zarówno do uzyskania patentu, licencji zawodowej PZSS po zapewnienie badań lekarskich, psychologicznych, kończąc na skompletowaniu wniosku do pozwolenia na broń oraz jej zakup.

By uzyskać pozwolenie na broń trzeba spełnić warunki formalne dot. wieku i stanu zdrowia. Uzyskać patent i licencję strzelecką oraz spełnić szereg procedur administracyjno-prawnych. Na nie z kolei składa się kilkadziesiąt kroków, które trzeba wykonać. Procedura jest skomplikowana, ale z naszą pomocą będzie ona prosta.

Przewiń na górę