Psychoterapia rodzin i par

Psychoterapia rodzin i par w naszym Centrum jest prowadzona w diadzie, tzn. przez dwóch terapeutów co jest najbardziej wskazaną formą terapii systemowej.

 

Mgr Iwona Kęsek

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
Psycholog, absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła szkolenie specjalistyczne z zakresu Psychoterapii dzieci i młodzieży w ujęciu poznawczo - behawioralnym w krakowskim ośrodku Mensana.
Praktyk metody Kids Skills : Dam radę, Jestem z ciebie dumny. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży oraz konferencjach naukowych.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach zajmujących się pomocą i wsparciem dla dzieci, podczas praktyk i staży m.in. w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CM UJ oraz w pracy psychologa szkolnego w szkołach podstawowych i liceum ogólnokształcącym.
W Centrum zajmuje się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży, wspiera także rodziców prowadząc konsultacje wychowawcze i spotkania rodzinne. Prowadzi terapię osób dorosłych. Pracuje pod stałą superwizją.

Mgr Łukasz Kocój

PSYCHOTERAPEUTA
Terapeuta w trakcie całościowego szkolenia w zakresie psychoterapii indywidualnej i terapii rodzin. Ukończył szkolenia specjalistyczne m.in.: Terapia par, Budowanie trwałych relacji między ludźmi, Profilaktyka i zdrowie młodzieży, Specyfika diagnozy psychodynamicznej pacjenta w wieku rozwojowym, Interwencja kryzysowa, Terapia w trakcie żałoby. Jest także certyfikowanym terapeutą zajęciowym. Od lat aktywnie zajmuje się pomocą osobom starszym i dotkniętym chorobą. Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi. Obecnie współpracuje z ośrodkami psychologicznymi w Mszanie Dolnej i Myślenicach oraz prowadzi fundację działającą w obszarze dziedzictwa kulturowego, pomocy społecznej, ochrony zdrowia i terapii. Pracuje z parami, rodzinami, osobami dorosłymi i młodzieżą w nurcie terapii systemowej i psychodynamicznej.

Informacje formalne dot. terapii

Koszt 1 sesji (2 terapeutów oraz para małżeńska/partnerska/ rodzina): 260zł / 1 godzina
Terapia rozpoczyna się od 3-5spotkań konsultacyjnych, po których odbywa się spotkanie podsumowujące oraz przedstawia się zalecenia terapeutów dot. dalszej terapii.
W razie konieczności utrzymania terapii par, zwykle umawiane są sesje 1 raz na dwa tygodnie.

Dowiedz się więcej na temat terapii / umów się na wizytę​

ul. Słowackiego 75c, 32-400 Myślenice
tel. 570-909-509
e-mail: myslenicecentrumpsychologii@gmail.com

Przewiń na górę