Psychoterapia rodzin i par

Psychoterapia rodzin i par w naszym Centrum jest prowadzona w diadzie, tzn. przez dwóch terapeutów co jest najbardziej wskazaną formą terapii systemowej.

 

Mgr Iwona Kęsek

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła szkolenie specjalistyczne z zakresu Psychoterapii dzieci i młodzieży w ujęciu poznawczo - behawioralnym w krakowskim ośrodku Mensana. Aktualnie uczestniczy w całościowym kursie w zakresie psychoterapii indywidualnej i terapii rodzin, który przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP.
Praktyk metody Kids Skills : Dam radę, Jestem z ciebie dumny. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej oraz konferencjach naukowych.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach zajmujących się pomocą i wsparciem dla dzieci, podczas praktyk i staży m.in. w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CM UJ oraz podczas pracy w placówkach oświatowych.
W Centrum zajmuje się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży, prowadzi konsultacje wychowawcze i terapię rodzin. Pracuje pod stałą superwizją.

Mgr Łukasz Kocój

PSYCHOTERAPEUTA
Terapeuta, ukończył wiele specjalistycznych szkoleń m.in.: Terapia par, Budowanie trwałych relacji między ludźmi, Profilaktyka i zdrowie młodzieży, Specyfika diagnozy psychodynamicznej pacjenta w wieku rozwojowym, Interwencja kryzysowa, Terapia w trakcie żałoby. Obecnie jest w trakcie całościowego kursu w zakresie psychoterapii indywidualnej i terapii rodzin (nurt systemowy) w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii im. Profesor Marii Orwid. Jest także certyfikowanym terapeutą zajęciowym. Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajmuje się pomocą i wsparciem osób z trudnościami, w tym młodzieży, dorosłych, rodzin, par i seniorów. Zaangażowany dodatkowo w działalność pomocową w formie wolontariatu. Aktualnie współpracuje z ośrodkami psychologicznymi w Mszanie Dolnej i Myślenicach oraz prowadzi fundację działającą w obszarze dziedzictwa kulturowego, pomocy społecznej, ochrony zdrowia i terapii. W ośrodkach prowadzi terapię młodzieży, osób dorosłych, rodzin i par. Pracuje pod stałą superwizją.

Mgr Kinga Matoga

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
Ukończyła jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia w Krakowie.
Praktykuje w szkołach podstawowych na stanowisku psycholog szkolny oraz w gabinetach prywatnych. Pracuje głównie z młodymi i dorosłymi, ale również z dziećmi. Aktualnie jest w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii (nurt systemowy) w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji zarówno indywidualnej jak i grupowej.
Zakres świadczeń:
- Pomoc psychologiczna i wsparcie
- Psychoterapia młodzieży, dorosłych, rodzin i par

Informacje formalne dot. terapii

Koszt 1 sesji (2 terapeutów oraz para małżeńska/partnerska/ rodzina): 300zł / 1 godzina
Terapia rozpoczyna się od 3-5spotkań konsultacyjnych, po których odbywa się spotkanie podsumowujące oraz przedstawia się zalecenia terapeutów dot. dalszej terapii.
W razie konieczności utrzymania terapii par, zwykle umawiane są sesje 1 raz na dwa tygodnie.

Dowiedz się więcej na temat terapii / umów się na wizytę​

ul. Słowackiego 75c, 32-400 Myślenice
tel. 570-909-509
e-mail: myslenicecentrumpsychologii@gmail.com

Przewiń na górę