Informacje ogólne

Szanowni Państwo, zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem procedur związanych z uzyskaniem pozwolenia na broń. Obsługujemy Osoby z całej Polski ponieważ współpracujemy z organami w każdym województwie! 
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 576 000 261
Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Szanowni Państwo! Pragniemy poinformować, iż zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem procedur związanych z uzyskaniem pozwolenia na broń.

Zapewniamy pełną pomoc merytoryczną, szkoleniową, informacyjną i formalną niezbędną do uzyskania niniejszego pozwolenia.

Pośredniczymy w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia; od zapisu do koła strzeleckiego poprzez badania lekarskie i psychologiczne po złożenie kompletnych wniosków do Komendy Wojewódzkiej Policji.

Z nami uzyskanie pozwolenia jest proste i nieczasochłonne. W sposób sprawny i rzetelny pomożemy w uzyskaniu pozwolenia na broń sportową, kolekcjonerską oraz dopuszczenie do posiadania broni. Wystarczy do nas zadzwonić, umówić się na spotkanie, podpisać odpowiednie dokumenty i procedura może się rozpocząć od zaraz! Telefon do Państwa dyspozycji.

Całkowity koszt uzyskania pozwolenia przy naszym kompleksowym wsparciu merytorycznym i formalnym wynosi:

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, stronę Facebook jak również zapraszamy do kontaktu telefonicznego:576 000 261.
Chętnie udzielimy wszystkich informacji!

Przewiń na górę